0 Items / $0.00
Pastoral Witness
Home / Resources / Reflections / Pastoral Witness
Pastoral Witness
Свято Покрова Пресвятої Богородиці - 10/05/18

Поміж Богородичними cвятами нашого церковного року на особливу увагу заслуговує свято Покрова Пресвятої Богородиці. Культ Божої Матері, як Покровительки нашого народу, тягнеться золотою ниткою від княжих часів аж по сьогодні. Секрет того постійного, улюбленого й ревного культу Богоматері як Покровительки, лежить, мабуть, в тому, що тут ідеться не про земне, людське, але небесне й могутнє заступництво. А такого заступництва й опіки хоче кожна людина, родина й народ. Тому свято Покрова завжди було і є для нашого українського народу днем великого вияву любові і вдячності для Пресвятої Богородиці та днем радісної прослави і звеличення її покрова й заступництва.


Fishers of Men - 10/04/18

Today the Church begins the cycle of Gospel Readings from St. Luke. Now, St. Luke was a Gentile, and not a Jew, and, by profession he was a physician, so it’s not surprising that we see a great number of healing accounts in St. Luke’s Gospel, as well as an emphasis on mission and evangelism, his obvious desire in writing this account of the Gospel being to present it in a way so as to be more effective in the evangelization of the Gentile people- most all of us.


Exaltation of the Holy and Life-giving Cross - 09/20/18

This Feast is a day of Strict Fast, similar to other commemorations of the Holy Cross during the year, such as the Third Sunday of Great Lent and the first day of the Dormition Fast. The Gospel reading for the Exaltation of the Holy Cross is very similar to the Gospel reading during Vespers on Great Friday of Holy Week, commemorating the Crucifixion of Christ.


Зцілення дочки жінки хананеянки - 09/20/18

Сьогоднішня Євангелія - про зцілення. Чим зцілення дочки жінки хананеянки виділяється з-поміж інших зцілень та чудес, які Ісус чинив протягом Його земного буття? Чому саме ця історія потрапила до Святого Письма? Чим вона цінна саме для нас, християн 21 століття?

У той час Ісус залишив Юдею і подорожував у країні Тирській і Сідонській. Очевидно, чутка про дивовижні зцілення уже випередила Ісуса. Жінка, що мала хвору дочку, дізналася про Спасителя, і вирішила просити у Нього допомоги. Вона знала про що вона буде говорити з Ісусом. Найбільшою проблемою її життя було здоров'я її дитини. Не вагаючись, вона підійшла до Господа і розповіла Йому про своє горе. Ісус мовчав. Але жінка наполягала, вона прийшла сюди, щоб отримати найнеобхідніше, і не хотіла залишитися з нічим.


Притча про таланти - 09/10/18

Притча про таланти була сказана Ісусом Христом в страсну середу на Елеонській горі. Звичайно Христос проповідував людям, але в цьому випадку Він навчав тільки апостолів.

 

Оливна гора є найвища гора в Юдеї. З цієї гори було прекрасно видно увесь Єрусалим. З вершини гори було видно червоне море. Оливна гора знаходиться на схід від Єрусалиму на віддаль ходьби суботнього дня. В суботу юдеям можна було пройти не більше як дві тисячі кроків, що приблизно рівняється одній милі. Багато важливих подій у Новому Заповіті відбувалися на горі або внизу гори.


Parable of the Talents - 09/10/18

Oftentimes, especially during hard economic times, a question is raised by some about inequality of material possessions between people, and whether wealth should be redistributed in some fair fashion. On the other hand, some are wondering whether able but idle people already get more than they deserve. The Parable of the Talents gives us a perspective that helps us to put us on the right side of those issues.


OrthoAnalytika!
Weekly reflections by Rev. Fr. Anthony Perkins, pastor of St. Michael Ukrainian Orthodox Church in Woonsocket, RI. Click here>
See Also:

Strategic Plan

Prayer Books
Prayer Book
Recent Galleries

Mailing Address
Ukrainian Orthodox Church of the USA
P.O. Box 495
South Bound Brook, NJ 08880

Offices:
Ukrainian Orthodox Church of the USA
Metropolia Center
135 Davidson Avenue
Somerset, NJ 08873